W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działka budowlana niedaleko plaży gminnej Wąsosz!

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Żędowo

55 000  • 1003 
55 zł za m2

 Kontakt

Jesteś osobą która chciałaby się wybudować niedaleko jeziora w dodatku jednego z najczystszych w regionie? Kochasz święty spokój ale latem lubisz plażę i słońce? To idealne miejsce właśnie dla Ciebie.
Na sprzedaż trzy działki z możliwością zabudowy niedaleko jeziora i głównej plaży. Każda o powierzchni 1003 m2 (39x 25). Niedaleko działek znajduje się las.
Do drogi asfaltowej około 400 metrów, do jeziora w lini prostej 450 metrów, drogą: 900 metrów.  Do trasy S5 tylko 2,5 km.
Średnia głębokość jeziora wynosi 12,1 m  natomiast głębokość maksymalna 25,3 m.
W oparciu o badania przeprowadzone w 2003 roku wody jeziora zaliczono do II klasy czystości i II kategorii podatności na degradację. Znajdują się tutaj dobre warunki nurkowe. Jednak należy uważać na sieci rybackie. Dno piaszczyste opada raczej łagodnie. Z ryb najczęściej widywane szczupaki ale nie brakuje też takich ryb jak sandacze, karpie, płocie, liny, wzdręgi, sumy, leszcze i amury.

Odległość do:
- Żnina 15 km
- Bydgoszczy 32 km
- Inowrocławia 47 km
- Poznania 110 km
- Gniezna 59 km

Zapraszam na prezentację, tel.512 462 477

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych - partnerem NOTUS Finanse S.A. .Odpowie on na Państwa pytania, wyjaśni kwestie, które budzą wątpliwości, wyliczy zdolność kredytową oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami.
Naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych jest:
p. Marta Klofta
tel. 508 566 905
e-mail:

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1003 m2
  • powierzchnia działki: 1003 m2
  • dojazd: polny
  • numer oferty: 706028
  • data dodania: 23 Czerwiec 2020
  • data ostatniej aktualizacji: 29 Czerwiec 2020


Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85