W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

HIT!!! działki 13 zł /m2 blisko lasu i jeziora

działka rolna • na sprzedaż • rynek wtórny • Rozalinowo

65 000  • 5126 
13 zł za m2

 Kontakt

Marzysz, aby wybudować się w cichej spokojnej okolicy, blisko jeziora wśród lasu?
A może chciałbyś zainwestować swoje środki?
Na sprzedaż 3 duże działki każda o powierzchni 5126 m2. Po zakupie nieruchomość można podzielić na 4 mniejsze działki każda miałaby ponad 1000 m2.  Największym atutem jest las graniczący z działkami oraz oddalone o ok.2 km jezioro Ostrowieckie. Jeśli chodzi o dojazd do działek jest on możliwy drogą gminną.
Powierzchnia zwierciadła wody według różnych źródeł wynosi od 157,5 ha do 159,6 ha. Średnia głębokość jeziora wynosi 6,3 m, natomiast głębokość maksymalna 28,6 m.W oparciu o badania przeprowadzone w 2005 roku wody jeziora zaliczono do III klasy czystości i III kategorii podatności na degradację. Nie sposób nie wspomnieć o tym, że jezioro jest prawdziwym rajem dla wędkarzy - szczupak, okoń, płoć, leszcz, lin, karaś, pstrąg, sieja czy węgorz - te gatunki ryb zamieszkują jego wody.

Możliwość wyboru działki - zostały trzy środkowe.

Dojazd do:
Żnina - 12 km
Barcina - 10 km
Inowrocławia - 35 km
Bydgoszczy - 45 km
Poznania - 100 km

Polecam, zapraszam do kontaktu,
Monika Naliwajska, tel. 512 462 477

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych - partnerem NOTUS Finanse S.A. .Odpowie on na Państwa pytania, wyjaśni kwestie, które budzą wątpliwości, wyliczy zdolność kredytową oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami.
Naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych jest:
p. Marta Klofta
tel. 508 566 905
e-mail:

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 5126 m2
  • powierzchnia działki: 5126 m2
  • dojazd: polny
  • numer oferty: 582143
  • data dodania: 4 Wrzesień 2020
  • data ostatniej aktualizacji: 22 Wrzesień 2020


Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85