W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

domek nad jeziorem w otoczeniu lasu

dom rekreacyjny • na sprzedaż • rynek wtórny • Laski Małe

200 000  • 30 
6 667 zł za m2

2 pokoje • 1 łazienka • budynek 1 piętrowy • Rok budowy: 2003

 Kontakt

Marzy Ci się domek niedaleko jeziora wśród lasu?
Chciałbyś spędzać wiosnę , lato i jesień w miejscu ,gdzie jest cicho i spokojnie? Cenisz sobie spokój i czyste powietrze?
Mam dla Ciebie idealną ofertę!!
Uroczy domek rekreacyjny  o powierzchni 30m2  z systemem alarmowym,  w pełni wyposażony ( kuchnia, meble kuchenne, lodówko- zamrażarka, 2 sypialnie, łazienka prysznic, meble ogrodowe, hamaki, kosiarka, kajak, dwa sprawne rowery) wraz z ogrodzoną działką o powierzchni 485m2  nad jeziorem Foluskim. Domek posiada taras o powierzchni 12 m2. Domek  konstrukcji szkieletowej drewnianej, pokryty płytami OSB, z każdej strony ocieplony ( wewnątrz jak i z zewnątrz - styropian  i pianka poliuretanowa ), podłoga ocieplona pianką poliuretanową o grubości 5cm, sufit - wełna mineralna o grubości 20 cm. Konstrukcja dachowa pokryta dwukrotnie papą , następnie blachodachówką. Elewacja - wysokiej jakości kornik akrylowy, który można myć karcherem.
Nieruchomość ogrodzona, działka zagospodarowana krzewami i drzewkami. Wyznaczone miejsce na hamaki pd drzewami świerku.
Dom posiada prąd , wodę, szambo dwukomorowe. Dom nie posiada ogrzewania ale nie ma problemu, aby je zrobić. Możliwość powiększenia budynku.
Atutem jest ceniona cisza, spokój, prywatność, świeże powietrze i oddalone  o 150 metrów jezioro Foluskie.
Jezioro ma kształt lekko wydłużony, linia brzegowa średnio rozwinięta, dno typu rynnowego bardzo urozmaicone. Głębokość maksymalna 28,4 m, średnia 10,4 m.  W oparciu o badania przeprowadzone w 2005 roku wody jeziora zaliczono do III klasy czystości i II kategorii podatności na degradację. Jezioro przepływowe, dopływ ze stawu Foluskiego, odpływ w północnej części jeziora kanałem Foluskim do jeziora Ostrowieckiego, szerokość odpływu pozwala swobodnie przemieszczać się łodzią z jeziora na jezioro. Występuje tu strefa ciszy, a więc zakaz używania jednostek pływających o napędzie spalinowym.
Jest to również idealne miejsce dla osób lubiących łowić ryby! Jezioro obfituje w liczne gatunki ryb np: spore ilości węgorza, sandacza, szczupaka i okonia. Z ryb spokojnego żeru występują leszcze, karpie, płocie, liny i tołpyga, dość często zdarzają się duże karpie..  Do sklepu jest zaledwie 1.2 km.
Kolejnym atutem jest oddalony o 150 metrów rolnik -  możliwość zakupu świeżych jaj, mleka.
Dodatkowo nieopodal znajduje się SPA z grotą solną. Mieści się też tam Centrum Rehabilitacji, które zapewnia szeroką gamę zabiegów z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii, światłolecznictwa oraz diagnostykę narządów ruchu i innowacyjne terapie związane przede wszystkim z walką z bólami kręgosłupa, które we współczesnym świecie towarzyszą niestety prawie każdemu z nas. Jeśli chciałbyś zamówić obiad - środek też daje taką możliwość.
Wszędzie blisko: sklep, kościół t tylko 3 km.
Reasumując jeśli poszukujesz ciekawego domu nad jeziorem do wypoczynku i relaksu to jest idealna oferta dla Ciebie!!!
Jeśli masz pytania, chciałbyś osobiście poczuć urok tego domu to zapraszam do kontaktu w celu umówienia wizyty i spotkania.
Monika Naliwajska, tel. 512 462 477

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych - partnerem NOTUS Finanse S.A. .Odpowie on na Państwa pytania, wyjaśni kwestie, które budzą wątpliwości, wyliczy zdolność kredytową oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami.
Naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych jest:
p. Marta Klofta
tel. 508 566 905
e-mail:

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 30 m2
  • powierzchnia działki: 485 m2
  • liczba pięter w budynku: 1 piętrowy
  • liczba pokoi: 2 pokoje
  • liczba łazienek: 1 łazienka
  • parking: garaż wolnostojący
  • rok budowy: 2003
  • numer oferty: 324684
  • data dodania: 7 Wrzesień 2020
  • data ostatniej aktualizacji: 22 Wrzesień 2020


Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85