W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działka 42,5 ar z linią brzegową. Prąd na działce.

działka rekreacyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Psary

189 900  • 4250 
45 zł za m2

 Kontakt

Sprzedam 4250 metrową działkę z linią brzegową nad j. Modzerowskim, gm. Babiak
Brak planu zagospodarowania przestrzennego .
Prąd w skrzynce przy samej działce.
Szerokość działki 46m, średnia długość 92m
Linia brzegowa, biegnie po szerokości działki .
Działka w miejscu bardzo intymnym. Wyznaczona droga dojazdu. Ma działce są drzewa i inna roślinność charakterystyczna dla terenów nad wodą, jest możliwość wykopania własnego  stawu. Teren lekko nachylony w kierunku jeziora co poprawia widok.
Możliwa zabudowa jednorodzinna, siedliskowa lub rekreacyjna. Jest możliwość dokupienia większego terenu.
Zapraszam na prezentację Kinga Mendel 509891727

 

Łódź - 93km
Warszawa - 209km
Poznań - 152km

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych - partnerem NOTUS Finanse S.A. .Odpowie on na Państwa pytania, wyjaśni kwestie, które budzą wątpliwości, wyliczy zdolność kredytową oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami.
Naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych jest:
p. Marta Klofta
tel. 508 566 905
e-mail:

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 4250 m2
  • powierzchnia działki: 4250 m2
  • dojazd: polny
  • numer oferty: 618405
  • data dodania: 17 Listopad 2020
  • data ostatniej aktualizacji: 17 Listopad 2020


Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85