W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działki budowlane pod Rogowem

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Niedźwiady

55 000  • 1000 
55 zł za m2

 Kontakt

Szukasz działek niedaleko Rogowa w atrakcyjnej cenie? Chciałbyś mieszkać w cichej spokojnej okolicy ale tak, aby wszędzie było blisko?
Na sprzedaż 6 działek o powierzchni około 1000 m2 z warunkami zabudowy.

Najważniejsze cechy oferty:
- do wyboru 6 działek  
- działki położone niedaleko dwóch  jezior Rogowskiego i Zioło
- każda działka posiada warunki zabudowy, nie musisz się bać że nie otrzymasz pozwolenia na budowę
- możliwość zakupu całej powierzchni około 8000m2
- 1 km od głównej drogi - droga utwardzona
- do Rogowa tylko 3 km!

Jesteś zainteresowany szczegółami?
Zadzwoń
Monika Naliwajska, tel. 512 462 477


Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych - partnerem NOTUS Finanse S.A. .Odpowie on na Państwa pytania, wyjaśni kwestie, które budzą wątpliwości, wyliczy zdolność kredytową oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami.
Naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych jest:
p. Marta Klofta
tel. 508 566 905
e-mail:

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1000 m2
  • powierzchnia działki: 1000 m2
  • dojazd: polny
  • numer oferty: 953205
  • data dodania: 19 Listopad 2020
  • data ostatniej aktualizacji: 19 Listopad 2020


Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85