W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działka pod stację paliw! Obwodnica Inowrocławia!

działka inwestycyjna • na sprzedaż • rynek pierwotny • Janowice

265 000  • 7300 
36 zł za m2

 Kontakt

Tylko w naszym Biurze!!!

Kupujący nie ponosi kosztów za usługi pośrednictwa nieruchomości!


Działka inwestycyjna, położona ok. 1,5 km od zjazdu z obwodnicy Inowrocławia (nr 25), węzeł Tupadły, w kierunku Kruszwicy przy trasie nr 412 w miejscowości Janowice.

Nieruchomość o pow. 7300 m2 objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje w tym miejscu budowę stacji paliw. To idealne miejsce na tego typu inwestycję, zwłaszcza, że na całej długości obwodnicy Inowrocławia, jak również na trasie Inowrocław - Kruszwica nie ma żadnej stacji benzynowej!

Idealny kształt prostokąta o wym. 104m x 72m.

Co przewiduje plan zagospodarowania?

Działka objęta symbolem IB 19 KS, który mówi:
1) przeznaczenie terenu na realizację stacji paliw płynnych i usług towarzyszących,
2) architektura budynku powinna harmonizować z otoczeniem, dach wysoki dwu lub wielospadowy, dopuszcza się dach płaski pod warunkiem wykonania na całym obwodzie stromych daszków osłaniających,
3) uciążliwość obiektu należy ograniczyć do granic terenu,
4) zaopatrzenie w wodę z wodociągu wiejskiego, sieć uzbroić w zasuwy i hydranty przeciwpożarowe,
5) odprowadzenie ścieków do zbiorników szczelnych okresowo opróżnianych do czasu możliwości podłączenia do kanalizacji,
6) zaopatrzenie w energię elektryczną z projektowanej linii niskiego napięcia, wyprowadzonej ze stacji transformatorowej „Janowice nr 2494”,
7) obiekt budowlany należy sytuować w odległości minimum 30,0 m od zewnętrznej krawędzi jezdni drogi krajowej,
8) powierzchnia zabudowy działki do 30%,
9) dojazd z drogi krajowej,
10) wymóg opracowania dokumentacji hydrologicznej.

Odległość:
- Inowrocław - 5 km
- Kruszwica - 5 km
- Poznań - 110 km
- Toruń - 40 km


Media:
prąd - duży transformator przy drodze,
woda w drodze

Nie czekaj, zainwestuj w nieruchomość z dużym potencjałem. Budowa stacji benzynowej, połączonej z myjnią, wulkanizacją czy gastronomią w tym właśnie miejscu to pewny biznes!
Zapraszam na prezentację, Ania, tel. 500 371 199

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych - partnerem NOTUS Finanse S.A. .Odpowie on na Państwa pytania, wyjaśni kwestie, które budzą wątpliwości, wyliczy zdolność kredytową oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami.
Naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych jest:
p. Marta Klofta
tel. 508 566 905
e-mail:

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 7300 m2
  • powierzchnia działki: 7300 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 588469
  • data dodania: 20 Listopad 2020
  • data ostatniej aktualizacji: 20 Listopad 2020


Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85