W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

działka rolno-leśna z możliwością podziału

działka rolna • na sprzedaż • rynek wtórny • Laski Wielkie

215 000  • 49000 
zł za m2

 Kontakt

Marzysz o swoim miejscu na ziemi gdzie nie będzie sąsiadów? Chciałbyś wybudować się na dużej działce, a przy okazji mieć swój las? A może szukasz po prostu taniej działki z możliwością późniejszego podziału?

Świetnie! Na sprzedaż działka rolno-leśna o łącznej powierzchni 4,9ha! 

Najważniejsze cechy oferty:
- cicha spokojna okolica, jeśli marzysz o budowie domu na dużej działce to jest to działka dla Ciebie
- okolice rekreacyjne wkoło las, do najbliższego jeziora tylko 1,5 km
- prawie 4 ha własnego lasu
- najbliżsi sąsiedzi w odległości 350 m
- dojazd do działki drogą polną tylko 300 metrów od asfaltu
- klasa ziemi: RV - 0,45 ha, RVI - 0,59 ha, LsV - 3,82 ha, N - 0,04 ha
- idealna działka pod inwestycję, atrakcyjna cena

Jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie zadzwoń i umów się na spotkanie
POLECAM, Monika Naliwajska tel. 512 462 477
Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych - partnerem NOTUS Finanse S.A. .Odpowie on na Państwa pytania, wyjaśni kwestie, które budzą wątpliwości, wyliczy zdolność kredytową oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami.
Naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych jest:
p. Marta Klofta
tel. 508 566 905
e-mail:

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 49000 m2
  • powierzchnia działki: 49000 m2
  • dojazd: polny
  • numer oferty: 789516
  • data dodania: 2 Styczeń 2021
  • data ostatniej aktualizacji: 2 Styczeń 2021


Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85