W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Blisko jezior,zabudowana działka mieszka-usług.

działka inwestycyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Korzecznik

83 900  • 627 
134 zł za m2

 Kontakt

Sprzedam działkę mieszkaniowo/usługową 627m. Działka zabudowana budynkiem usługowym na terenie MN w miejscowości Korzecznik gm. Kłodawa.
Jeden właściciel. Stany prawne przygotowane do sprzedaży.
Woda z sieci przy działce, prąd na działce.
Działka w kształcie trójkątna, wymiary: 22m, 47,14m,  50,65m.
Budynek około 70mKW pobudowany 1960r. z czerwonej cegły, pokryty stropodachem. Ściany i teren suchy.  Można go przebudować na dom lub zmodernizować pod działalność np: gastronomiczną lub sklep.
Dojazd drogą asfaltową 6m. Bardzo blisko do łowiska Korzecznik, które widać z działki.
Tereny lasów i jezior obfitujących w ryby, cisza i spokój.
Brdów 9 minut
Koło 22 minuty
Kłodawa 13 minut
Łódź 1godz,30minut.
Zapraszam na prezentację 509891727 Kinga M.
Kupujący zwolniony z kosztów prowizji!!

Pomagamy i doradzamy przy kredytach, gdyż współpracujemy z wieloma bankami.
Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych - partnerem NOTUS Finanse S.A. .Odpowie on na Państwa pytania, wyjaśni kwestie, które budzą wątpliwości, wyliczy zdolność kredytową oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami.
Naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych jest:
p. Marta Klofta
tel. 508 566 905
e-mail:

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 627 m2
  • powierzchnia działki: 627 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 346185
  • data dodania: 4 Styczeń 2021
  • data ostatniej aktualizacji: 4 Styczeń 2021


Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85