W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działka-widoki na jezioro, oczko i grill POLECAM

działka rekreacyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Korzecznik

109 000  • 1820 
60 zł za m2

 Kontakt

Działka 18 ar. nad jeziorem Korzeckim w miejscowość Korzecznik. Położona tuż przy linii brzegowej.
* prąd
* teren ogrodzony
* szer. 25,19m śr. dł. 72,80m
* 4m droga dojazdu
Woda we własnym zakresie (kiedyś była studnia).
Na działce jest domek letniskowy, murowany grill i oczko wodne .
Działka ukryta wśród drzew iglastych i innych krzewów ozdobnych .
Sąsiedztwo działek rekreacyjnych ale w oddali.
Niedaleko do "Agroturystyka Bliżej Natury ", "Agroturystyka Winnica Maria", "Stajnia Pogranicze" gdzie można korzystać z nauki jazdy konnej.
Otoczenie lasów, szlaki do spacerów oraz jazdy na rowerach.
Jezioro Korzeckie jest dzikim polodowcowym 25ha łowiskiem karpia,okonia, leszcza i szczupaka z licznymi stanowiskami wędkarskimi.
https://lowisko-korzecznik.pl/
Łódź 1godz 20 minut
Koło 24minuty
Warszawa 2godz 50minut
Zapraszam na prezentację Kinga Mendel 509891727
Kupujący jest zwolniony kosztów pośrednictwa.Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych - partnerem NOTUS Finanse S.A. .Odpowie on na Państwa pytania, wyjaśni kwestie, które budzą wątpliwości, wyliczy zdolność kredytową oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami.
Naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych jest:
p. Marta Klofta
tel. 508 566 905
e-mail:

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1820 m2
  • powierzchnia działki: 1820 m2
  • dojazd: polny
  • numer oferty: 542088
  • data dodania: 5 Styczeń 2021
  • data ostatniej aktualizacji: 16 Styczeń 2021


Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85