W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

działka z linią brzegową ostatnie sztuki

działka rolna • na sprzedaż • rynek wtórny • Sobiejuchy

200 000  • 4000 
50 zł za m2

 Kontakt

Marzysz o wybudowaniu domku jednorodzinnego bezpośrednio przy jeziorze? Cenisz sobie ciszę i spokój? Chcesz mieć własną plażę na której wybudujesz pomost?
Świetnie trafiłeś!
Cechy oferty:
- pozostały tylko 4 działki od 3050 m2,  4000 m2, 4000 m2 oraz 3840 m2, możliwość wyboru działki
- cena dotyczy działki o powierzchni 4000 m2
- media przy działce sąsiadującej, małe koszty przyłącza
- jeśli kochasz naturę i otoczenie przyrody to miejsce jest dla ciebie idealne
- powierzchnia zwierciadła jeziora tj. 53,9 ha
- średnia głębokość jeziora wynosi 3,0 m, natomiast głębokość maksymalna 7,8 m
- obowiązuje tzw. strefa ciszy
- 400 metrów od działki znajduje się las - świetne miejsce na przejażdżki rowerowe lub też spacer
- otoczenie to sama natura, czego oczekiwać więcej?
- poranki w takim miejscu możesz zaczynać z kawą w ręku na własnym pomoście lub też tarasie, z którego będziesz podziwiać piękne widoki, słychać będzie śpiew ptaków, szum drzew. Miejsce jest cudowne!
- możliwa niewielka negocjacja ceny

Przyjedź a zakochasz się w tym miejscu!
Zapraszam, Monika Naliwajska 512 462 477

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych - partnerem NOTUS Finanse S.A. .Odpowie on na Państwa pytania, wyjaśni kwestie, które budzą wątpliwości, wyliczy zdolność kredytową oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami.
Naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych jest:
p. Marta Klofta
tel. 508 566 905
e-mail:

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 4000 m2
  • powierzchnia działki: 4000 m2
  • dojazd: utwardzony
  • numer oferty: 365633
  • data dodania: 9 Styczeń 2021
  • data ostatniej aktualizacji: 13 Styczeń 2021


Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85