W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Widok na jezioro /druga linia Polecam 1001m

działka rekreacyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Długie

69 900  • 1001 
70 zł za m2

 Kontakt

Działka położona nad jeziorem Modzerowskim w gminie Izbica Kujawska .
W ta oferta dotyczy działki nr. 1 ze zdjęcia!
*80m do jeziora
*szer 22m dł. 45m
*1001m.
*prąd na działce
*woda w działce
Dojazd w służebności wpisany w akt. drogą polną 130m od asfaltu
Możliwość zabudowy rekreacji indywidualnej. Położona na wzniesieniu ale ukształtowana płasko. Teren działki na ten czas zagospodarowany trawą.Piękne tereny woj. Kujawsko-Pomorskiego gwarantują ciszę , spokój , świeże powietrze. Sąsiedztwo działek i domków jednorodzinnych. Do plaży publicznej nowo odbudowanej (duże molo, plac zabaw miejsce na grilla) 400m w linii prostej.
Jezioro Modzerowskie ma III klasę czystości wód w Polsce , uznawane za źródło rzeki Noteć, pow 231,7ha , otoczone lasami co przyciąga  miłośników przyrody.
Odległości :
Łódź 108km
Warszawa 212km
Toruń 89km
Włocławek 41km

Zapraszam na prezentację 509 891 727 Kinga Mendel
Cena podlega negocjacji

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych - partnerem NOTUS Finanse S.A. .Odpowie on na Państwa pytania, wyjaśni kwestie, które budzą wątpliwości, wyliczy zdolność kredytową oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami.
Naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych jest:
p. Marta Klofta
tel. 508 566 905
e-mail:

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1001 m2
  • powierzchnia działki: 1001 m2
  • dojazd: polny
  • numer oferty: 797801
  • data dodania: 13 Styczeń 2021
  • data ostatniej aktualizacji: 15 Styczeń 2021


Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85