W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działka budowlana z możliwością podziału TANIO

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Łabiszyn

190 000  • 4680 
41 zł za m2

 Kontakt

Szukasz działki budowlanej na obrzeżach miasta ale przerażają Cię ich ceny? Szukasz działki z gotowymi warunkami zabudowy? A może szukasz taniej nieruchomości aby zainwestować środki?

Na sprzedaż duża działka budowlana z warunkami zabudowy na 4 domy!
Najważniejsze dane oferty:
- działka która daje duże możliwości ze względu na swoją powierzchnie, aż 4680 m2
- położona 200 metrów od rzeki Noteć,
- działka posiada warunki zabudowy na 4 domy jednorodzinne z garażami o dwóch kondygnacjach o powierzchni do 230 m2
- działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej
- możliwość podziału działki
- media na sąsiedniej działce

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń!
Monika Naliwajska, tel. 512 462 477

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych - partnerem NOTUS Finanse S.A. .Odpowie on na Państwa pytania, wyjaśni kwestie, które budzą wątpliwości, wyliczy zdolność kredytową oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami.
Naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych jest:
p. Marta Klofta
tel. 508 566 905
e-mail:

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 4680 m2
  • powierzchnia działki: 4680 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 146327
  • data dodania: 13 Styczeń 2021
  • data ostatniej aktualizacji: 13 Styczeń 2021


Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85