W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działka blisko przystani żeglarskiej nad Gopłem

działka inwestycyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Kruszwica • Poznańska

992 000  • 5670 
175 zł za m2

 Kontakt

Działka o wielu możliwych zastosowaniach, w tym również rekreacyjnych lub pochodnych w związku z niemalże bezpośrednim sąsiedztwem przystani żeglarskiej nad Gopłem.

Kluczowe cechy oferty:
- Część Kruszwicy o cechach sportowo-rekreacyjno-składowych.
- Odległość od Jez. Gopło to zaledwie 150m.
- Działka przy drodze gminnej ulicy Żeglarskiej.
- Działka nie ma planu zagosp. przestrzennego.
- Wszystkie media przy działce.
- Działka obok wykorzystywana jako magazyny cukru.

Opis:

Istnieje możliwość dokupienia zabudowanej działki większej nawet do 3,5 ha (budynki widoczne na zdjęciu z drona)

Polecam i zapraszam do obejrzenia na żywo.Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych - partnerem NOTUS Finanse S.A. .Odpowie on na Państwa pytania, wyjaśni kwestie, które budzą wątpliwości, wyliczy zdolność kredytową oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami.
Naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych jest:
p. Marta Klofta
tel. 508 566 905
e-mail:

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 5670 m2
  • powierzchnia działki: 5670 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 111165
  • data dodania: 13 Styczeń 2021
  • data ostatniej aktualizacji: 13 Styczeń 2021


Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85