W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działka mieszkaniowa z dostępem do jeziora.

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Dźwierzchno

71 550  • 1350 
53 zł za m2

 Kontakt

Działka mieszkaniowo-rekreacyjna (oznaczona na zdjęciu z drona nr 8) w miejscowości Dźwierzchno gm. Złotniki Kujawskie. Działka ma dostęp do jeziora poprzez drogę wewnętrzną szerokości 6m widoczną na mapce. Jezioro Pląsno (Płaźno) , które razem z Jeziorem Leszcze, Tuczno i Mielno stanowi kompleks czterech połączonych ze sobą jezior (z Jez. Leszcze bezpośrednie połączenie). Idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę spokój bliskość jeziora. Obszar nie jest objęty Naturą 2000 ani żadnymi terenami chronionymi a zatem można budować dom nawet bardzo blisko linii brzegowej.

Kluczowe cechy oferty:
- Dostęp do jeziora
- Do działki do aktu zostaną okazane do wglądu warunki zabudowy.
- Bliskość wodociągu oraz linii niskiego napięcia
- Cisza spokój
- Korzyści z mieszkania blisko jeziora, czyli np. wędkarstwo, pływanie łodzią, kajakiem, możliwość korzystania w większych oddalonych oddalonych tylko o kilka minut drogi sąsiednich jezior Tuczno, Leszcze czy z kilka km oddalonego Mielno będącego częścią szlaku Wielkiej Pętli Wielkopolski
- Zaledwie kilkaset metrów w linii prostej po drugiej stronie jeziora Lowenda Kujawska czyli największa plantacja lawendy na Kujawach - przepiękne miejsce gdzie w sezonie często organizowane są spotkania, warsztaty czy nawet festiwal lawendy

Media:
Prąd - linia niskiego napięcia przy działce sąsiedniej zabudowanej domem.
Woda - wodociąg doprowadzony jest do domu obok widocznego na zdjęciu z drona a zatem jest możliwość podprowadzenia wody z drogi gminnej prowadzącej do działek.
Kanalizacja nie występuje jeszcze w tym miejscu a zatem potrzeba wybudowania zbiornika szczelnego.
Gaz - butla lub rezygnacja z tego źródła energii.

Możliwości budowy domu dzięki warunkom zabudowy.

Odległości wg map Google:
Inowrocław 20km (19min)
Pakość 9,4 km (10 min)
Bydgoszcz 35 km (34min)
Złotniki Kujawskie (gmina i najbliższe supermarkety, bank, szkoła, ośrodek zdrowia itd...) 6,2km (7min)
Barcin 9,6 km (10 min)

Wg naszych wyliczeń działki nad jeziorami zdrożały przez ostatni rok w niektórych regionach od ok. 20 do nawet 50%...) jeśli ten trend się utrzyma a wszystko wskazuje, że tak, działka ta gdyby nawet ktoś nie chciał budować domu stanowi "za chwilę" obecną najlepszą z najlepszych inwestycję.

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych - partnerem NOTUS Finanse S.A. .Odpowie on na Państwa pytania, wyjaśni kwestie, które budzą wątpliwości, wyliczy zdolność kredytową oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami.
Naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych jest:
p. Marta Klofta (hipoteki)
tel. 508 566 905
e-mail:

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1350 m2
  • powierzchnia działki: 1350 m2
  • dojazd: polny
  • numer oferty: 178763
  • data dodania: 30 Marzec 2021
  • data ostatniej aktualizacji: 30 Marzec 2021


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85