W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działka w środku lasu z warunkami zabudowy

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Chomiąża Szlachecka

123 000  • 1800 
68 zł za m2

 Kontakt

Szukasz działki wśród lasów i jezior, aby nie mieć sąsiadów? Wiesz, że to jak szukanie igły w stogu siana bo takich działek w Polsce jest bardzo mało.

Świetnie trafiłeś! Na sprzedaż działka w Chomiąży Szlacheckiej o powierzchni 1800 m2.

Najważniejsze cechy oferty:
- piękna duża działka w środku lasu 
- wydane warunkami zabudowy
- idealne miejsce dla osób chcących wybudować swój wymarzony dom pośród natury
- na pewno nie raz zobaczysz zwierzęta leśne przy działce
- prąd w granicy działki wraz ze skrzynką
- dojazd drogą polną
- w niedalekiej odległości ok 1 km dwa jeziora: Chomiąskie ( II klasa czystośći - 102 ha) i Oćwieckie ( III klasa czystości wody - 142 ha)
- brak sąsiadów , najbliżsi rekreacyjni 800 metrów ( za lasem)

Jeśli cenisz sobie ciszę naturę i święty spokój to ta działka jest dla Ciebie!
Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych - partnerem NOTUS Finanse S.A. .Odpowie on na Państwa pytania, wyjaśni kwestie, które budzą wątpliwości, wyliczy zdolność kredytową oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami.
Naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych jest:
p. Marta Klofta (hipoteki)
tel. 508 566 905
e-mail:

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1800 m2
  • powierzchnia działki: 1800 m2
  • dojazd: polny
  • numer oferty: 749776
  • data dodania: 4 Kwiecień 2021
  • data ostatniej aktualizacji: 4 Kwiecień 2021


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85