W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Obniżka ceny! Działka, 1,6 ha

działka rolna • na sprzedaż • rynek pierwotny • Zawiszyn

22 000  • 4800 
zł za m2

 Kontakt

Działka o powierzchni 4800m2 w Zawiszynie, gm. Rojewo, powiat inowrocławski, województwo kujawsko-pomorskie. Istnieje możliwość dokupienia działki sąsiedniej o pow. 11200m2.


Ziemia sklasyfikowana w ewidencji gruntów jako łąki i pastwiska, idealna na zwiększenie areału

Kształt wieloboku o wymiarach 65m x 105m x 41m x 85m

Teren bardzo nasłoneczniony, płaski

Dojazd z drogi gminnej

Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Położenie działki poza terenami chronionymi, idealna na uprawę lub hodowlę.


Zapraszam do kontaktu, Ania tel. 500 371 199

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 4800 m2
  • powierzchnia działki: 4800 m2
  • dojazd: polny
  • numer oferty: 589521
  • data ostatniej aktualizacji: 5 Październik 2021


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85