W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działka rekreacyjna blisko jeziora 29000 zł

działka rekreacyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Świętne

29 000  • 600 
48 zł za m2

 Kontakt

Jeśli szukasz taniej działki w fajnej okolicy, blisko jeziora i lasu to zachęcam do zainteresowania się tą ofertą.

Działka rekreacyjna o powierzchni 600m2 usytuowana 200m od jeziora Wilczyńskiego i 300m od jeziora Suszewskiego. W pobliżu las, 3 jeziora, ścieżki rowerowe, bary.
Działka narożnikowa, znajduje się przy drodze asfaltowej. Na działce usytuowany jest słup energetyczny. Istnieje możliwość postawienia przyczepy kempingowej lub wystąpienia o warunki zabudowy na mały domek letniskowy.

 
Zapraszam na prezentację.
Joanna Kowalewska
500 371 166

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 600 m2
  • powierzchnia działki: 600 m2
  • numer oferty: 541776
  • data dodania: 5 Październik 2021
  • data ostatniej aktualizacji: 5 Październik 2021


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85