W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Duża działka rekreacyjna z dostępem do jeziora

działka rekreacyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Świętne

69 000  • 1600 
43 zł za m2

 Kontakt

Do zaprezentowania mam atrakcyjną działkę rekreacyjną usytuowaną w drugiej linii brzegowej jeziora, 70m od jeziora Wilczyńskiego.

Działka o powierzchni 1600m2 o regularnym kształcie prostokąta o wymiarach 75x25m2.
Energi elektryczna i wodociągowa w linii drogi. Dojazd drogą polną. Działka z jednej strony ogrodzona siatką, porośnięta drzewami i krzewami. Możliwość wystąpienia o warunki zabudowy.

Piękna i spokojna okolica, liczne lasy, jeziora, ścieżki rowerowe zachęcają do wypoczynku w tym otoczeniu.

Zapraszam na prezentację.
Joanna Kowalewska
500 371 166

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1600 m2
  • powierzchnia działki: 1600 m2
  • numer oferty: 190487
  • data dodania: 5 Październik 2021
  • data ostatniej aktualizacji: 5 Październik 2021


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85