W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działka z linią brzegową jeziora Modzerowskiego

działka rekreacyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Modzerowo

130 000  • 3407 
38 zł za m2

 Kontakt

NA SPRZEDAŻ:

Działka z linią brzegową jeziora modzerowskiego powiat Włocławski gmina Izbica Kujawska. Działka o powierzchni 3407m2. Jezioro Modzerowskie słynie z czystej wody. Na działce woda i prąd. Nr działki 193/9. 5m lini brzegowej zapewnia swój prywatny dostęp do malowniczego widoku i wypoczynku. Przy działce płynie również wąski odcinek rzeczki Noteć, z której można było by wodować kajaki, łódki itp. 

Nie daleko działki również tereny leśne, świetna okolica na spacery, wyprawy rowerowe, kajakowe itp

CECHY OFERT:

- 5m linii brzegowej bardzo czystego jeziora Modzerowskiego
- Duża działka 3407m2 w atrakcyjnej cenie
- Wzdłuż działki płynie Noteć skąd można wodować kajaki, łódki itp
- Przez działkę przebiegają media woda i prąd

Działka położona 3km od miejscowości Brdów i innego jeziora Brdowskiego. A także 2km od jeziora Korzecznik. Nie daleko działki również tereny leśne, świetna okolica na spacery, wyprawy rowerowe, kajakowe itp

KOŁO 18KM KONIN 50KM WŁOCŁAWEK 45KM GNIEZNO 100KM POZNAŃ 120KM ŁÓDŹ 100KM TORUŃ 90KM BYDGOSZCZ 120KM WROCŁAW 200KM WARSZAWA 205KM

Zapraszam do kontaktu:

Stróżyński Paweł
Czas Nieruchomości
797998765
Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 3407 m2
  • powierzchnia działki: 3407 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 374201
  • data dodania: 8 Październik 2021
  • data ostatniej aktualizacji: 8 Październik 2021


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85