W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działka drugi rząd z widokiem na jezioro

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Łuszczewo

115 000  • 3000 
38 zł za m2

 Kontakt

Sąsiednia miejscowość od Łuszczewa to widoczny na zdjęciach Ostrówek na półwyspie Potrzymiech. Działka nad jeziorem, mieszkaniowo-rekreacyjna, (oznaczona na zdjęciu z drona nr 2 - drugi rząd od Jeziora - licząc tylko te na których jest zachowane 100m odległości od Jeziora). Działka znajduje się bardzo blisko (ok. 150m od brzegu Jez.Gopło). Idealne miejsce dla osób ceniących sobie przyrodę, ciszę, spokój i bliskość dużego jeziora, co jest marzeniem wielu osób żyjących w miastach.
Istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy (pomagamy złożyć wniosek o WZ) 

Kupujący nie płaci w przypadku tej oferty prowizji.

Kluczowe cechy oferty:

- Bliskość dużego (9-11 w Polsce pod względem powierzchni) jeziora Gopło
- Cisza spokój, możliwość podziwiania przyrody
- Możliwość występowania na warunki zabudowy na dom całoroczny
- Korzyści z mieszkania nad jeziorem czyli np. wędkarstwo, pływanie łodzią,żaglówką, motorówką (z pewnymi ograniczeniami), kajakiem, czy popularnym ostatnio SUP-em, możliwość korzystania z oddalonych tylko o kilka, kilkanaście minut drogi samochodem dużych kąpielisk (Łuszczewo. Połajewo, gdyby ktoś nie lubił kąpieli na dzikiej plaży nieopodal działki). 
Gopło jest też częścią szlaku Wielkiej Pętli Wielkopolski. Jest możliwość płynięcia zarówno na północ do Kruszwicy i dalej jak i na południe przez kanał Warta Gopło i śluzy do Ślesina, Konina i dalej.

Media:
Prąd - pobliskie domy zaopatrzone w prąd a do działki przed podziałem ENEA wydała oświadczenie o możliwości podłączenia prądu. 
Woda - wodociągu na całym półwyspie Ostrówek nie ma...Wszystkie domostwa mają swoje prywatne ujęcia wody. Nowoczesne ujęcie wody pitnej - studnia głębinowa to koszt w przypadku Ostrówka ok. 5-10 tys zł.  (czysta woda pitna występuje w złożach do ok. 25m).
Kanalizacja nie występuje jeszcze w tym miejscu a zatem potrzeba wybudowania zbiornika szczelnego,
Gaz - butla lub pompa ciepła.

Odległości wg nawigacji map Google:
Kruszwica 26km (29 min)
Inowrocław 43 km (45min)
Konin 42 km (48 min)
Poznań 128 km (1 h 49min)
Łódź 144km (2h 14min)

Wg naszych wyliczeń działki nad jeziorami zdrożały przez ostatni rok w niektórych regionach do nawet 50%...) jeśli ten trend się utrzyma a wszystko wskazuje, że tak, działka ta gdyby nawet ktoś nie chciał budować domu stanowi "za chwilę" obecną najlepszą z najlepszych inwestycję.

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 3000 m2
  • powierzchnia działki: 3000 m2
  • dojazd: polny
  • numer oferty: 296332
  • data dodania: 9 Październik 2021
  • data ostatniej aktualizacji: 19 Październik 2021


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85