Działka 1.8 km od Jez. Głuszyńskiego

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Głuszyn

78 000  • 3000 
26 zł za m2

 Kontakt

Działka w miejscowości Budzisław (1,5km w linii prostej od Głuszyna i jeziora Głuszyńskiego) w gm. Bytoń powiat Radziejowski (zaznaczona nr 1 na zdjęciu z drona). Działka ma powierzchnię 3000m2 i może być wykorzystana pod zabudowę jednorodzinną. Piękna, spokojna okolica, ok. drogą 1,8km od dużego, głębokiego i bardzo czystego Jez. Głuszyńskiego. W pobliżu inne nowo-pobudowane domy jednorodzinne. Blisko sklep spożywczy i przystanek autobusowy.
Podstawowe atuty działki poza oczywiście widoczną atrakcyjną ceną:
1. Wspomniane piękne Jezioro Głuszyńskie
2. Dojazd asfaltem - droga gminna
3. Media - prąd i woda przy drodze
4. Sąsiedztwo domów jednorodzinnych.
5. Klasa ziemi, dostęp do mediów oraz sąsiedztwo kwalifikują tą działkę jako odpowiednią pod zabudowę mieszkaniową.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 3000 m2
  • powierzchnia działki: 3000 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 136291
  • data dodania: 15 Wrzesień 2022
  • data ostatniej aktualizacji: 15 Wrzesień 2022


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85