Działki Budowlane Tupadły

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Inowrocław

138 000  • 1867 
74 zł za m2

 Kontakt

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana położona w miejscowości Tupadły gmina Inowrocław. Działka w kształcie trapezu o powierzchni 1867m2. Działka przylega do drogi asfaltowej przy której znajdują się media woda i prąd. Do działki 19.08.2022 roku została wydana decyzja warunków zabudowy .
- budynek mieszkalny jednorodzinny powierzchnia zabudowy do 150m2
- budynek do dwóch kondygnacji naziemnych
- maksymalna wysokość budynku 9m
- garaż w bryle domu
- maksymalna szerokość elewacji frontowej 15m
- geometria dachu jedno,dwu, cztero lub wielospadowy, kąt nachylenia połaci dachowych od 1,5 do 45
Istnie możliwość wyboru działki, obecnie są cztery działki na sprzedaż. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze . Zapraszam na prezentacje Joanna Górska 503-879-779
nr licencji 22224
Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1867 m2
  • powierzchnia działki: 1867 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 713617
  • data ostatniej aktualizacji: 11 Wrzesień 2023


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85