Działka budowlana lub usługi

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Nowa Wieś Wielka

220 210  • 2318 
95 zł za m2

 Kontakt

Działka budowlana powiat Bydgoszcz, położona w Nowej Wsi Wielkiej przy ulicy Długiej. Działka z planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem UR/MN , co oznacza przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną i usługi - rzemiosło.

Najważniejsze cechy i atuty działki.
1. Wspomniany plan zagospodarowania przestrzennego, czyli kupujemy projekt występujemy o pozwolenie lub zgłaszamy rozpoczęcie budowy czyli możemy budować nawet już za kilka tygodni.
2. Ponadto wspomniany plan daje Nam pewność, ze w sąsiedztwie nie powstanie jakaś uciążliwa działalność lub rolnik nie będzie robił za płotem oprysków czy innych prac polowych jak to często bywa w przypadku działek położonych poza miastem.
3. Media: Prąd, Wodociąg i kanalizacja tuż przy działce.
4. Dojazd drogą gminną.
5. W Nowej Wsi Wielkiej mamy: supermarkety, szkołę, przedszkole, restauracje, dworzec PKP, inne sklepy, aptekę, bankomaty, czy Kościół.
6. W sąsiedztwie po lewej i prawej stronie już pobudowane domy czyli nikt tutaj Nam nie będzie kurzył czy hałasował przy budowie.
7. Zaledwie 3,5km od wypoczynkowego z licznymi plażami Jeziora Jezuickiego.
8. Bliskość lasów i terenów zielonych.

Zapraszam na prezentację, oglądanie nie kosztuje nic , natomiast w przypadku decyzji o zakupie biuro nieruchomości pobiera za przeprowadzenie transakcji wynagrodzenie w wysokości 2,80 % brutto od wynegocjowanej ceny.
Piotr Stręk 517 367 304

Zapraszamy na naszą stronę firmową Czas Nieruchomosci PL, gdzie znajdziecie Państwo więcej podobnych ofert, czasem nawet niepublikowanych na innych portalach ogłoszeniowych.

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 2318 m2
  • powierzchnia działki: 2318 m2
  • dojazd: utwardzony
  • numer oferty: 890408
  • data dodania: 19 Listopad 2023
  • data ostatniej aktualizacji: 19 Listopad 2023


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85