Działka przy lesie na nowopowstającym osiedlu

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Nowa Wieś Wielka

122 000  • 1689 
72 zł za m2

 Kontakt

Działka budowlana z planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniowa. jednorodzinną.
Działka o powierzchni 1689 m2, pięknie położona przy oddalonym o 50 m lesie.

Najważniejsze cechy oferty:
- media prąd, woda w drodze - niskie koszty przyłącza
- dojazd do osiedla drogą asfaltową, do działki droga polna - tylko 200 metrów - żabi skok
- działka z warunkami zabudowy : budowa domu do 220 m2, wysokość budynku do 10 m2, dach dwu- lub wielospadowy
- dojazd do działki drogą gminną

POLECAM,
Piotr Stręk 517 367 304Zapraszamy na naszą stronę firmową Czas Nieruchomosci PL, gdzie znajdziecie Państwo więcej podobnych ofert, czasem nawet niepublikowanych na innych portalach ogłoszeniowych.

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1689 m2
  • powierzchnia działki: 1689 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 112064
  • data dodania: 19 Listopad 2023
  • data ostatniej aktualizacji: 19 Listopad 2023


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85