Działka budowlana w przepięknej okolicy

działka inwestycyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Bąków • Dwór • Łęgowa

221 000  • 3166 
70 zł za m2

 Kontakt

Działka budowlana przy ulicy Łęgowej w miejscowości Bąków gm. Strumień (Plan zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz w głębi działki przy końcu tereny zielone).
Ze względu na wielkość działki gdyby ktoś nie potrzebował takiej powierzchni można bez problemu po zakupie podzielić działkę np. na dwie i sprzedać np. połowę.

Najważniejsze atutu działki:
1. Plan zagospodarowania przestrzennego - dający 100% pewność możliwości budowy domu.
2. Sąsiedztwo domów jednorodzinnych - żadnych uciążliwych działalności gospodarczych w sąsiedztwie.
3. Na końcu działki piękny starodrzew - wiele osób docenia posiadanie dużych szlachetnych drzew.
4. Bliskość mediów (prąd, woda, telekomunikacja) przebiegają po drugiej stronie drogi w oddaleniu około 10m od działki ,a natomiast linia gazu przebiega 55m od działki)
5. Szczyrk Mountain Resort w linii prostej 29 km. 
6. Z  końca działki nawet widok na pasmo Beskidu Śląskiego.
7. W linii prostej około 350m do Wisły i około 4km do Zalewu Goczałkowickiego.
8. Dojazd do samej działki drogą asfaltową.
8. Skomunikowanie - dojazd  poprzez oddaloną o 400 m tzw. Wiślankę czyli Drogę krajowa nr 81, jest to droga krajowa klasy GP o długości ok. 60 km, prowadząca z Katowic od węzła Katowice Giszowiec z drogą krajową nr 86 do skrzyżowania z drogą ekspresową S52 w Harbutowicach koło Skoczowa. Trasa w prawie całości dwujezdniowa czteropasmowa.
9. Idealny kształt działki - blisko kwadrat (52m szerokości, 59 m głębokość)
10. Działka nie jest niczym obciążona stan prawny bez jakichkolwiek obciążeń czy ograniczeń. Jeden właściciel od kilkunastu lat.

Numer działki 226/39 do sprawdzenia w portalach typu Geoportal.  Zapraszamy do obejrzenia sobie działki na żywo samemu, a gdyby ktoś miał problem z odnalezieniem dokładnej lokalizacji ze zdjęć adresu czy geoportalu istnieje możliwość wysłania na smartfon pinezki google maps.

W razie pytań proszę o tel. 517 367 304.

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 3166 m2
  • powierzchnia działki: 3166 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 303088
  • data dodania: 29 Wrzesień 2022
  • data ostatniej aktualizacji: 29 Wrzesień 2022


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85