W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Obiekt magazynowy na sprzedaż

magazyn • na sprzedaż • rynek wtórny • Chełmce

360 000  • 1630 
221 zł za m2

parter • budynek budynek parterowy • Rok budowy: 1970

 Kontakt

Nieruchomość oznaczona w rejestrzer gruntów BI (inne tereny zabudowane), zabudowana obiektem magazynowo-produkcyjnym, o powierzchni całkowitej ponad 1600m2 położona w Chełmcach gm. Kruszwica w odległości tylko ok. 150m od bardzo ruchliwej drogi krajowej DK 62 relacji Strzelno - Siemiatycze (Kruszwica-Radziejów). Taka bliskość drogi przy odpowiedniej reklamie może przyciągnąć sporo klientów przejeżdżających obok.
Odległości : ok. 4km do Radziejowa, 15km do Kruszwicy, ok. 35km do Włocławka, ok. 28km do autostrady A1. Wymiary budynku głównego ok. 85m (dług.) na ok. 19,5m (szer.) i wysokość 3,8m.
Budynek murowany, kryty papą stan budynku dobry (mylić może elewacja, zabrudzone, niedrożne rynny i ogólny nieporządek). Teren częsciwo utwardzony, dojazd asfaltem.
Bardzo ważnym atutem jest oddalona o ok. 500m co prawda nieczynna już stacja kolejnowa Chełmce, ale posiadająca sprawną bocznicę kolejową, którą możnabyłoby wykorzystać, oczywicie w porozumieniu z PKP do przywożenia towarów, które z racji odległości do obiektu możnabyłoby przewieźć, w przypadku towarów na paletach, nawet chociażby wózkiem widłowym (tylko 500m!).

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych - partnerem NOTUS Finanse S.A. .Odpowie on na Państwa pytania, wyjaśni kwestie, które budzą wątpliwości, wyliczy zdolność kredytową oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami.
Naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych jest:
p. Marta Klofta
tel. 508 566 905
e-mail:

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1630 m2
  • piętro: parter
  • liczba pięter w budynku: budynek parterowy
  • rok budowy: 1970
  • numer oferty: 982700
  • data dodania: 4 Styczeń 2021
  • data ostatniej aktualizacji: 3 Luty 2021


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85