W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działka z domkiem nad jeziorem Gopło

działka rekreacyjna • na sprzedaż • rynek pierwotny • Łuszczewo

89 000  • 300 
297 zł za m2

 Dodaj do schowka Usuń ze schowka Kontakt

Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 300 m2 nad jeziorem Gopło.
Odległość od plaży ok. 150m. Działka uzbrojona w  media: prąd, woda, oczyszczalnia przydomowa. Ogrodzona panelami metalowymi i tujami.

Na działce usytuowany jest domek letniskowy w stanie surowym zamkniętym do wykończenia wedle własnej aranżacji. Domek o powierzchni 6x4m z poddaszem użytkowym i zadaszonym tarasem o powierzchni 6x2,5m. Domek o konstrukcji drewnianej, ocieplony styropianem 5 cm. Na dachu położona została papa, okna plastikowe. Domek sprzedawany z roletami zewnętrznymi, które trzeba samodzielnie zamontować, z prysznicem, wełną mineralną, kuchenką gazową, lodówką.
Do wykończenia: podłogi, łazienka, ścianki działowe, rozprowadzenie instalacji.

Zapraszam na prezentacje. Joanna Kowalewska 500 371 166
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Adama Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85

  • powierzchnia: 300 m2
  • powierzchnia działki: 300 m2
  • numer oferty: 582656
  • data dodania: 14 Sierpień 2019
  • data ostatniej aktualizacji: 3 Październik 2019

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Adama Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85