W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Domek letniskowy nad jeziorem Gopło

działka rekreacyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Łuszczewo

63 000  • 285 
221 zł za m2

 Dodaj do schowka Usuń ze schowka Kontakt

Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 285 m2 usytuowana w miejscowości Łuszczewo, 100m od jeziora Gopło.
Działka ogrodzona siatką, położona w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu innych prywatnych działek rekreacyjnych.
Na działce znajduje się domek letniskowy zbudowany z drewna o powierzchni 30 m2. Na dachu położona jest ondulina, okna domku są drewniane z okiennicami.
Domek składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Przed domkiem znajduje się zadaszony taras. działka zaopatrzona w instalację elektryczną, wodociągową i szambo.

Zapraszam na prezentację. Joanna Kowalewska 500 371 166

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Adama Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85

  • powierzchnia: 285 m2
  • powierzchnia działki: 285 m2
  • numer oferty: 464215
  • data dodania: 14 Sierpień 2019
  • data ostatniej aktualizacji: 3 Październik 2019

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Adama Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85