W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działka rekreacyjna i gotowy biznes na sprzedaż

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Świętne

135 000  • 1510 
89 zł za m2

 Kontakt

Do zaprezentowania mam działkę usytuowaną w miejscowości Świętne, gmina Wilczyn o powierzchni 1510 m2. Działka znajduje się 100m od jeziora Wilczyńskiego i 350m od jeziora Suszewskiego.
Działka uzbrojona w wodę, prąd, siłę, szambo.

Nieruchomość usytuowana jest na terenie zabudowy mieszkaniowo-usługowej ML/U. Zgodnie z decyzją o warunkach zabudowy możliwość budowy domków rekreacyjnych.

Na działce znajduje się obiekt małej gastronomii- Pizzeria.
W budynkach małej gastronomii znajdują się kuchnia, dwie toalety, pomieszczenie gospodarcze, wszystko wykończone zgodnie z wymaganiami sanepidu. W cenę wliczony jest piec elektryczny do wypieku pizzy, ławki, stoły, biały montaż.

Istnieje możliwość zakupu autobusu widocznego na zdjęciach.
Cena działki z autobusem 160000 zł do negocjacji.

Zapraszam na prezentację. Joanna Kowalewska 500 371 166





Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85

  • powierzchnia: 1510 m2
  • powierzchnia działki: 1510 m2
  • numer oferty: 207225
  • data ostatniej aktualizacji: 3 Kwiecień 2020

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85