W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działka + media,warunkami zabudowy na jeziorem!

działka rekreacyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Radoszewice

175 900  • 3042 
58 zł za m2

 Kontakt

Sprzedam działkę z warunkami zabudowy na dom letniskowy i budynek gospodarczy nad jeziorem Brdowskim, miejscowość Radoszewice pow Koło.
*teren 3042m ogrodzony
*prąd kilka wyjść na całej działce
*woda rozprowadzona po działce
*szambo 200 l.
*brzeg 26 metrów
Teren działki wyrównany, dosiana trawa , posadzone krzewy ozdobne. Przygotowany zjazd do jeziora, z łagodnym brzegiem, usunięte tataraki i trzciny na całym brzegu . Dojazd 6m utwardzoną drogą. Działka położona w linii jako ostatnia więc nikt już nie będzie zakłócać spokoju przejeżdżając obok. Piękne, ciche okolice, czyste powietrze i woda.
Łódź 98km
Poznań 150km
Warszawa 218km

Kontakt Kinga Mendel 509891727
Współpracujemy z wieloma bankami, pomagamy w kredytach hipotecznych.

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych - partnerem NOTUS Finanse S.A. .Odpowie on na Państwa pytania, wyjaśni kwestie, które budzą wątpliwości, wyliczy zdolność kredytową oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami.
Naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych jest:
p. Marta Klofta
tel. 508 566 905
e-mail:

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 3042 m2
  • powierzchnia działki: 3042 m2
  • dojazd: utwardzony
  • numer oferty: 182724
  • data dodania: 28 Lipiec 2020
  • data ostatniej aktualizacji: 13 Sierpień 2020


Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85