W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działka budowlana w otoczeniu lasu i jeziora

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Słowikowo

35 900  • 1000 
36 zł za m2

 Dodaj do schowka Usuń ze schowka Kontakt

Do zaprezentowania mam działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2 usytuowaną na terenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Słowikowo, gmina Orchowo.
Fantastyczna okolica, z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu lasu i licznych jezior, do najbliższego ok. 400 m.
Niedaleka odległość od miast: Gniezno-29 km, Słupca-39 km, Mogilno-20 km oraz miejscowości turystycznych Skorzęcin-18 km, Powidz-20 km sprawia, że działka nadaje się zarówno pod budowę domu jednorodzinnego całorocznego jak również domu rekreacyjnego.
Wydane decyzje o warunkach zabudowy. Prąd i woda w drodze.

Zapraszam na prezentację. Joanna Kowalewska 500 371 166
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85

  • powierzchnia: 1000 m2
  • powierzchnia działki: 1000 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 140975
  • data ostatniej aktualizacji: 7 Grudzień 2019

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85