W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Fantastyczna uzbrojona działka rekreacyjna

działka rekreacyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Tomiszewo

49 900  • 501 
100 zł za m2

 Dodaj do schowka Usuń ze schowka Kontakt

Do zaprezentowania mam fantastyczną działkę rekreacyjną z pozwoleniem na budowę domu letniskowego. Nieruchomość o powierzchni 501 m2 usytuowana jest w bardzo cichym i spokojnym otoczeniu działek rekreacyjnych w miejscowości Tomiszewo, gmina Ostrowite, powiat słupecki. W odległości ok. 250 m znajduje się jezioro Kosewskie z piękną plażą z pomostem.

Działka ma regularny kształt, płaski teren, jest ogrodzona drewnianym płotem i naturalnym żywopłotem z tui. Na działce zainstalowane jest przyłącze sieci wodociągowej i elektrycznej oraz szambo.
Działka gotowa do użytkowania, można postawić kemping, domek holenderski i korzystać z działki jeszcze tego lata. Polecam!

Zapraszam na prezentację. Joanna Kowalewska 500 371 166

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Adama Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85

  • powierzchnia: 501 m2
  • powierzchnia działki: 501 m2
  • dojazd: polny
  • numer oferty: 596137
  • data ostatniej aktualizacji: 3 Październik 2019

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Adama Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85