W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działka rekreacyjna Tręby Stare 500m od jeziora

działka rekreacyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Tręby Stare

69 000  • 450 
153 zł za m2

 Kontakt

Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 450m2 usytuowana w atrakcyjnym miejscu niecałe 500m od krystalicznie czystego jeziora Budzisławskiego. W okolicy rosną bujne lasy, a także znajdują się tu bary, stadnina koni, baza płetwonurków, wypożyczalnia kajaków i rowerków wodnych.
Idealne miejsce do wypoczynku. Polecam!
Działka jest nieuzbrojona, ma regularny kształt (15x30m),ogrodzona z trzech stron, dojazd drogą asfaltową.

Zapraszam na prezentację.
Dominika Szczesna
510 761 987

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 450 m2
  • powierzchnia działki: 450 m2
  • numer oferty: 500801
  • data dodania: 26 Listopad 2021
  • data ostatniej aktualizacji: 18 Styczeń 2022


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85