działka 250 metró od lini brzegowej

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Chomiąża Księża

340 000  • 3000 
113 zł za m2

 Kontakt

Szukasz działki pod zabudowę letniskową w cichej spokojnej okolicy?

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2.

Najważniejsze cechy oferty:
- wymiary działki 40 m x 68 m
- możliwość podziału na mniejsze działki
- obowiązuje plan zagospodarowania terenu: zabudowa letniskowa z funkcją prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej
- media: prąd, woda przy działce - niskie koszty przyłącza, własne szambo (brak kanalizy)
- 250 metrów do jeziora Ostrówieckiego - powierzchnia zwierciadła wody według różnych źródeł wynosi od 157,5 ha, Średnia głębokość jeziora wynosi 6,3 m, natomiast głębokość maksymalna 28,6 m,
-  jezioro zaliczono do III klasy czystości
- 800 metrów do lasu- idealne miejsce na wypoczynek, przejażdżki rowerowe, spacery, czego chcieć więcej

POLECAM,
Monika Naliwajska, tel. 512 462 477

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 3000 m2
  • powierzchnia działki: 3000 m2
  • dojazd: polny
  • numer oferty: 147875
  • data dodania: 24 Maj 2022
  • data ostatniej aktualizacji: 14 Czerwiec 2022


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85