działka 100 metrów od lini brzegowej obniżka ceny

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Chomiąża Szlachecka

342 400  • 1712 
200 zł za m2

 Kontakt

Szukasz działki położonej blisko jeziora Chomiąskiego?

NA sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 1712 m2.

Najważniejsze cechy oferty:
- działki z warunkami zabudowy - nie trać czasu na załatwianie formalności
- media: prąd i woda przy działce - tanie koszty przyłącza
- dojazd : gminną drogą asfaltową
- blisko Herbarium Hotel & Spa
- 100 metrów od gminnej plaży! - idealne miejsce na relax
- powierzchnia zwierciadła wody wynosi 102,2 ha, średnia głębokość jeziora wynosi 9,7 m, natomiast głębokość maksymalna 34,3 m
- na podstawie badań przeprowadzonych w 2005 roku wody jeziora zaliczono do II klasy czystości

POLECAM
Monika Naliwajska, tel. 512 462 477

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1712 m2
  • powierzchnia działki: 1712 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 373705
  • data dodania: 20 Wrzesień 2022
  • data ostatniej aktualizacji: 19 Październik 2022


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85