działki budowlane w atrakcyjnej cenie

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Dzierzążno

58 000  • 995 
58 zł za m2

 Kontakt

Szukasz taniej działki budowlanej?

Na sprzedaż 5 działek budowlanych przy głównej drodze  nr 262!

Najważniejsze cechy oferty:
- 5 działek na sprzedaż: cztery działki o powierzchni 995 m2 oraz jedna o metrażu 1220 m2 - przylegająca bezpośrednio do drogi nr 262
- działki w trakcie podziału - a wiosnę działki będą gotowe do sprzedaży- z warunkami zabudowy
- zjazd do działek z drogi nr 262 w drogę gruntową wewnętrzną
- media: woda w drodze wewnętrznej, prąd i szambo we własnym zakresie
- spokojna okolica - bez sąsiadów
- do lasu tylko 200 metrów - grzyby w cenie!

Cena dotyczy działek o powierzchni 995 m2

Zadzwoń
Monika Naliwajska, tel. 512 462 477
Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 995 m2
  • powierzchnia działki: 995 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 360263
  • data dodania: 9 Grudzień 2022
  • data ostatniej aktualizacji: 9 Grudzień 2022


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85