Inwestycja z nieograniczonym potencjałem!

lokal usługowy • na sprzedaż • rynek wtórny • Mogilno

980 000  • 360 
2 722 zł za m2

7 pomieszczeń • parter • budynek budynek parterowy

 Kontakt

Unikalna inwestycja z nieograniczonym potencjałem czeka na Ciebie!
Ta nieruchomość, położona w samym sercu Mogilna, oferuje kompleks 6 lokali użytkowych o łącznej powierzchni 300 m2 oraz przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m2, znajdujące się nad lokalami. Jest to doskonała okazja dla przedsiębiorczych inwestorów, którzy poszukują atrakcyjnej lokalizacji i wielu możliwości rozwoju.
Lokalizacja jest nie do przecenienia. Zlokalizowana przy Alejach Niepodległości w Mogilnie, nieruchomość zapewnia wyjątkową widoczność i dostępność dla potencjalnych klientów. Co więcej, znajduje się tuż obok pięknego parku, który przyciąga rzesze spacerowiczów i osób ceniących relaks na łonie natury. To idealne miejsce dla firm usługowych, sklepów, kawiarni, restauracji lub biur.
Każdy lokal jest wyposażony w przyłącza prądu, wody i kanalizacji, co gwarantuje wygodę i łatwość prowadzenia działalności. Istnieje możliwość podłączenia ogrzewania gazowego. Do każdego z lokali jest osobne wejście. Pomieszczenia obecnie wymagają remontu, ale stanowią idealną płaszczyznę dla Twojej kreatywności i indywidualnych pomysłów na przestrzeń. Możesz dostosować lokale do swoich potrzeb i stworzyć niepowtarzalne wnętrza, które przyciągną klientów. Pokrycie dachowe na trzech budynkach było wymieniane na nowe natomiast reszta cześć została zregenerowana.
To jednak nie wszystko! Nieruchomość posiada również parking na kilka samochodów oraz plac dla samochodów dostawczych, co jest niezwykle ważne dla wygody klientów i personelu. Istnieje również opcja dokupienia garażu i większej powierzchni gruntu z tyłu budynków, co daje Ci jeszcze większą elastyczność w rozwoju biznesu.
Każdy lokal ma swoje unikalne cechy i powierzchnię, co pozwala na zróżnicowanie działalności i zapewnienie miejsca dla różnorodnych branż. Powierzchnie lokali wynoszą:
Lokal nr 1: 40,72 m2 + piwnica
Lokal nr 2: 31,43 m2
Lokal nr 3: 43,45 m2
Lokal nr 4: 39,81 m2
Lokal nr 5: 41,21 m2
Lokal nr 6: 104,21 m2

Mieszkanie aktualnie jest wynajmowane możliwość zakupu z lokatorem.
Ta nieruchomość to prawdziwa perełka dla przedsiębiorców. Dzięki jej doskonałej lokalizacji, elastycznym pomieszczeniom i ogromnemu potencjałowi, masz nieograniczone możliwości rozwoju swojej działalności. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, która pozwoli Ci zrealizować swoje przedsiębiorcze marzenia!
Amanda Spiliszewska 799090948


Polecam i zapraszam na prezentacje.

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 360 m2
  • piętro: parter
  • liczba pięter w budynku: budynek parterowy
  • liczba pokoi: 7 pomieszczeń
  • numer oferty: 906564
  • data ostatniej aktualizacji: 11 Wrzesień 2023


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85