Działka otoczona lasem.

działka rekreacyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Stawiska

49 900  • 780 
64 zł za m2

 Kontakt

Zapraszamy na naszą stronę firmową Czas Nieruchomosci PL, gdzie znajdziecie Państwo więcej podobnych do tej ofert, czasem nawet niepublikowanych na innych portalach ogłoszeniowych.

Jezioro Głuszyńskie oddalone o zaledwie 800m w linii prostej od proponowanej przez Nas działki.
Dodatkowo o około 750m w linii prostej oddalone jest drugie jezioro - Czarny Bród
Działka wg wypisu z rejestru gruntów rolna. Na zdjęciach jeszcze porośnięta samosiejkami głownie sosny, które zostały usunięte zgodnie z przepisami.
Działka w trakcie podziału - procesowany wniosek o warunki zabudowy dla zabudowy mieszkaniowej (oczywiście można również będzie wykorzystywać dom rekreacyjnie co nie jest możliwe w odwrotną stronę.
Najważniejsze cechy działki.
1. Cisza spokój, brak bezpośrednich sąsiadów.
2. Dojazd narysowanym cienką linią pasem służebności (wpis w księdze wieczystej)
3. Otoczenie lasu.
4. Bliskość pięknego, czystego dużego Jeziora Głuszyńskiego.
5. Działka będzie miała zapewnienie od Energi o możliwości podłączenia prądu.
6. Woda - nowy nitka wodociągu przylega niemalże do działki.
7. Teren znajduje się w Strefie Chronionego Krajobrazu - Jezioro Głuszyńskie, zatem jest tutaj cicho i spokojnie, jest też zakaz pływania na silnikach spalinowych.

Polecam i zapraszam na prezentację. Piotr Stręk 517 367 304Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO CZĘSTO NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.
  • powierzchnia: 780 m2
  • powierzchnia działki: 780 m2
  • dojazd: polny
  • numer oferty: 117969
  • data dodania: 20 Luty 2024
  • data ostatniej aktualizacji: 8 Kwiecień 2024


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85