Obiekt handlowo-usługowy

lokal usługowy • na sprzedaż • rynek wtórny • Strzelno

160 000  • 50 
3 200 zł za m2

parter

 Kontakt

Oferuję Państwu unikalną okazję nabycia obiektu handlowo-usługowego o powierzchni 50 m2 położonego w samym centrum Strzelna. Lokal składa się z dwóch części: przestronnej sali sprzedażowej o powierzchni 35m2 oraz zaplecza o powierzchni 15m2, które można wykorzystać na potrzeby magazynowe lub socjalne. Lokal posiada własny parking, co stanowi nieocenioną wygodę dla klientów oraz pracowników.
Obiekt wyposażony jest w nowoczesne i efektywne ogrzewanie w postaci pieca gazowego dwufunkcyjnego. Dzięki temu koszty utrzymania niskie, co stanowi dodatkowy atut nieruchomości.
W cenie lokalu znajduje się także urokliwy ogródek działkowy, który można wykorzystać jako miejsce odpoczynku dla klientów lub na cele rekreacyjne dla pracowników.
Lokalizacja obiektu jest bardzo korzystna - znajduje się w centrum miasta, co gwarantuje duży ruch klientów i zainteresowanie potencjalnych nabywców. Dodatkowo, odległość do Inowrocławia i Mogilna wynosi jedynie 15 km, co umożliwia łatwy dojazd dla mieszkańców okolicznych miejscowości.

Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację.

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 50 m2
  • piętro: parter
  • numer oferty: 562632
  • data ostatniej aktualizacji: 11 Wrzesień 2023


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85