Sprzedam działkę inwestycyjną

działka inwestycyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Zakrzewo • Kujawska

430 000  • 8677 
50 zł za m2

 Kontakt

Sprzedam działkę pod inwestycję o powierzchni 8677 m2 w miejscowości Zakrzewo, gm. Zakrzewo, powiat Aleksandrowski.

Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze a kupujący nie ponosi żadnych kosztów dla biura nieruchomości.

Działka o średnich wymiarach 98m szerokości i 80m długości objęta jest Miejscowym Planem zagospodarowania Przestrzennego 11KS/PU:
- teren usług i parkingu,
- działalność usługowo-produkcyjna (handel, kamieniarstwo, magazyny, usługi pogrzebowe itp.)
- klasa bonitacji gruntu RV i RVI.

Działka ma bezpośredni dostęp z wjazdem na drogi wojewódzkiej nr 266  (oraz 255 - przelotowa), dostępne media w pasie drogowym to: woda, prąd i kanalizacji gminna.
Świetna oferta działki dla działalności gospodarczej w bardzo dobrym punkcie przy drodze wojewódzkiej z dostępem mediów i możliwością reklamy ze względu na jej położenie.
Osobom zainteresowanym więcej informacji chętnie udzielę telefonicznie.
Radosław Smaga
nr. licencji pośrednika 27957
tel. 518 510 989

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 8677 m2
  • powierzchnia działki: 8677 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 247693
  • data dodania: 20 Marzec 2023
  • data ostatniej aktualizacji: 8 Kwiecień 2023


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85

Zdjęcie agenta nieruchomości

Radosław Smaga

tel: +48 518 510 989

Osoba do kontaktu: Radosław Edmund Smaga

 Zobacz wszystkie oferty pośrednika