Mieszkanie o wyjątkowym charakterze

mieszkanie • na sprzedaż • rynek wtórny • Gniezno • Mieszka I

1 125 000  • 250 
4 500 zł za m2

6 pokoi • 2 łazienki • 2 piętro • budynek 3 piętrowy

 Kontakt

Na sprzedaż naprawdę wspaniałe mieszkanie znajdujące się w przepięknej kamiennicy o monumentalnej architekturze. Usytuowane na drugim piętrze, oferuje przestronne i idealnie nasłonecznione sześciopokojowe pomieszczenia. Mieszkanie jest urządzone w bardzo funkcjonalny sposób, a jego układ pozwala na wygodne korzystanie z każdego z pomieszczeń.
Jego lokalizacja w samym sercu Gniezna, w pobliżu licznych placówek kulturalnych i oświatowych, sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie życie w centrum miasta. Zachowane oryginalne elementy wykończenia, takie jak piękne piece kaflowe czy drewniana stolarka drzwiowa i okienna, nadają temu mieszkaniu wyjątkowego charakteru.
Mieszkanie jest bardzo przestronne, o powierzchni użytkowej 250 m2, a wysokość sufitów wynosząca 3,45 metra dodaje mu jeszcze większej przestrzeni i swobody. Duży, kwadratowy hol w centralnej części mieszkania zapewnia łatwy dostęp do wszystkich pomieszczeń.
W mieszkaniu znajduje się wiele ciekawych elementów, jak na przykład piękny wykusz w jadalni czy zachowana oryginalna podłoga. Grube mury kamienicy zapewniają przyjemny chłód w letnie dni, a w zimie skutecznie chronią przed zimnem. Mieszkanie posiada trzy sposoby ogrzewania, w tym piece kaflowe w pięciu pokojach oraz ogrzewanie miejskie i gazowe.
Kamienica, w której znajduje się to wspaniałe mieszkanie, jest wyposażona w windę i monitoring, a jej wspólnota mieszkaniowa działa bardzo sprawnie i posiada dodatni majątek wspólny. Dodatkowo, istnieje możliwość zakupu mieszkania wraz ze wspaniałymi meblami za dodatkową dopłatą.
Wszystko to sprawia, że to mieszkanie to nie tylko doskonałe miejsce do zamieszkania, ale także niesamowita inwestycja w nieruchomości o wyjątkowym charakterze i historii.
Dla zainteresowanych polecam obejrzeć film w którym od około 8 minuty jest pokazana kamienica oraz mieszkanie.
https://www.youtube.com/watch?v=JvVrXYNBu6s

Ogromny potencjał tego mieszkania czeka na swojego odkrywcę.
Polecam i zachęcam do kontaktuPrzed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 250 m2
  • piętro: 2 piętro
  • liczba pięter w budynku: 3 piętrowy
  • liczba pokoi: 6 pokoi
  • liczba łazienek: 2 łazienki
  • numer oferty: 531757
  • data ostatniej aktualizacji: 20 Maj 2023


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85